Щороку перед батьками стоїть непросте завдання - підібрати для дитини цікавий та оригінальний подарунок, який її дійсно здивує. Новий рік, День народження, День Святого Миколая - так багато приводів влаштувати малюкові свято! Щоб презент став для нього особливим та запам'ятався надовго, досить зробити його персоналізованим. У такому випадку дитина обов'язково відзначить справжню унікальність подарунка і буде пишатися тим, що такої ж самої речі немає ні в кого. Також цю ідею обов'язково слід взяти на замітку тим, хто не знає, що подарувати хрещенику, молодшому родичу або дитині друзів. Нижче наведемо кілька прикладів оригінальних подарунків для дітей, які нікого не залишать байдужим.

Подарунки для немовлят

Обираючи подарунок для немовляти, зверніть увагу на корисні та якісні речі з пам'ятною символікою. Наприклад, муслінові пледи, пелюшки або одяг. На виріб можна нанести будь-який напис - ім'я, дату народження дитини або просто цікаву фразу, яка з ним пов'язана. Така річ стане справжньою цінністю і для батьків, а найважливіше, що це недорогі іменні подарунки для немовлят. Обираючи колір тканини, краще віддавати перевагу ніжним пастельним тонам, які будуть заспокоювати малюка. Крім корисних речей дитині можна подарувати м'яку іграшку, на якій буде написано її ім'я. Згодом вона стане приємним нагадуванням про дитинство. Також іменними можуть бути різні розвиваючі іграшки, дерев'яні конструктори і брязкальця, нічники, пустушки і багато іншого. Важливо звернути увагу на те, щоб подарунок був корисним і головне - безпечним для малюка. Тому, наприклад, іграшки краще підбирати чітко відповідно до віку.

Що подарувати дітям

Відшукати незвичайний подарунок для дівчинки або хлопчика старшого віку - досить просто. А якщо цей презент буде іменним - дитина гарантовано буде від нього у захваті. Для дівчинки можна підібрати цікавий аксесуар - наприклад, дівчачі бананки (невелику поясну сумку), яку зручно брати з собою на прогулянку, щоб складати в неї все необхідне. Краще обрати варіант зі спокійними мінімалістичними принтами - на такому фоні буде добре видно будь-який напис - наприклад, ім'я дитини. Те ж саме можна зробити з одягом або іграшками. Припустимо, плюшевий ведмедик або заєць, з яким так зручно спати, теж може бути підписаним персонально для іменинника. Також малятам сподобаються дерев'яні іграшки з гравіюванням, які не тільки більш красиві та функціональні, але й екологічні, навідміну від пластикових аналогів. І для дівчинки, і для хлопчика можна обрати якісний рюкзак з водонепроникної тканини, на якому буде добре видно ім'я дитини. По-перше, малюк оцінить те, що подібна річ буде тільки у нього, а по-друге - її не так просто буде втратити. Обираючи персоналізовані тканинні подарунки, звертайте увагу на якість виробів, адже дуже важливо, щоб напис не стерся з часом, а річ була комфортна у використанні. Діти завжди дуже цінують увагу і радіють речам, які створені спеціально для них. Саме тому такі презенти - безпрограшний варіант для тих, хто хоче насправді здивувати малюка.