Свято бебі-шауер (Baby Shower) - це ніжне і світле свято, присвячене майбутній мамі та її малюку. Вислів «Baby shower» перекладається як дощ дарунків для малюка, тобто всі гості обдаровують ще ненародженого карапуза якимось приємними дрібничками. У цей вечір досвідчені матері діляться досвідом, спілкуються між собою та дарують подарунки майбутній мамі. Традиційно вечірку влаштовують на 7-8 місяці вагітності.  Зазвичай воно присвячується майбутній матері, іноді обом батькам. Цікавий варіант вечірки бебі-шауер - так звана gender party. Її особливість у тому, що гості до останнього не знають стать майбутньої дитини, і кульмінацією бебі-шауера стане розголошення цієї таємниці. Головна мета baby shower party - підтримати майбутню матір і подарувати їй корисні речі для малюка.
На святі бебі-шауер можуть бути різноманітні ігри, конкурси, подарунки для мами та малюка. Гості зазвичай приносять подарунки, які можуть бути корисними в перші місяці життя немовля, такі як одяг, іграшки, підгузки, предмети догляду за дитиною, тощо. Також на святі можуть бути подарунки для мами, які допоможуть їй підготуватися до пологів та допоможуть в догляді за дитиною. [купити подарунки для новонародженого]


Вечірка Бебі-шауер - це також можливість для майбутньої матері відволіктись, провести час зі своїми друзями та рідними, отримати поради від досвідчених матерів та насолодитися увагою та підтримкою свого оточення перед важливою подією - народженням дитини. Головне правило - відсутність будь-яких розповідей-страшилок про пологи, щоб не налякати майбутню маму, а гумористичні анекдоти та історії про дітей будуть цілком відповідними.
Як і на будь-якій вечірці, тут цінується жваві розмови, атмосфера добра і позитиву. І ніщо не зробить це краще, ніж кілька добре підібраних ігор та конкурсів. Ми зібрали улюблені ігри, починаючи від кумедних, щоб розвеселити гостей, до простих розваг, які можна виконати миттєво, і навіть унікальних ігор, які вразять найбільш виснажених гостей. 


Конкурси на Бебі Шауер


Якщо ви шукаєте ідеї конкурсів, які принесуть задоволення та винагороду, але при при цьому не  будуть надто інтерактивними, ось кілька популярних варіантів. Це цікаво, це швидко, і це включає в себе цілу купу призів на свято дитини.


Мій день народження
Що вам знадобиться: коробка або будь-яка середня ємність.
Перед вечіркою: підготовка не потрібна.
Як грати: На початку вечірки, кожен гість вносить символічну суму в коробку - наприклад, 5, 10, 20 гривень. Потім пише на стікері своє прізвище та свій прогноз стосовно дати народження малюка, знаку зодіаку малюка або його ваги та зросту. Переможцем стане той, чий прогноз найближчий до реальної дати або показника при народженні малюка. Фонд може бути використаний на подарунок для малюка на хрестини.

 


Лотерея Baby Shower
Що вам потрібно: приблизно десять м’ячиків і стільки ж призів, а також лотерейні квитки (ви можете зробити їх або купити в Інтернеті).
Перед вечіркою: вкажіть номери лотерейних квитків на м’ячиках. Безпосередньо перед вечіркою наповніть будь-яку ємність цими лотерейними м’ячиками та розмістіть у приміщенні де буде відбуватися вечірка.
Як грати: коли гості прийдуть, роздайте кожному лотерейний квиток. Під час вечірки виберіть виграшні м’ячики, прочитайте їх номери і запросіть гостей з відповідними квитками прийти отримати свої призи.


Список важливих справ
Народження дитини відкриває світ перших веселощів і нових пригод. Ця гра спонукає всіх задуматися про список для молодих батьків. Найкраще те, що вам не потрібно нічого робити завчасно, тому це одна з найпростіших ігор для бебі шауер паті.
Що вам потрібно: ручка та картка для записів для кожного гостя.
Перед вечіркою: підготовка не потрібна.
Як грати: запропонуйте гостям написати принаймні одну річ, яку молоді батьки повинні зробити в перший рік дитини. Пропозиції можуть включати те, що вони хотіли б робити зі своїми дітьми, те, що вони хочуть робити, коли у них народиться дитина, або те, що, на їхню думку, майбутнім батькам сподобається зробити з їхньою дитиною, наприклад, подорож, костюмована сімейна фотосесія або будь-які важливі поради. Зберіть усі листівки та подаруйте їх мамі чи майбутнім батькам до кінця вечірки.


Що у маминій сумці?
Ця гра дуже проста - потрібно згадати якомога більше дитячих предметів. Наприклад: соска, пляшечка, пелюшки, повзунки тощо. 
Що вам потрібно: ручки та листи паперу.
Перед вечіркою: підготовка не потрібна.
Як грати: Кожному гостю на вечірці Baby Shower видається аркуш паперу і ручка. За п'ять хвилин кожен має записати якомога більше дитячих речей. Спочатку це легко, але в останні 1-2 хвилини потрібно добре напружити свою пам'ять, щоб згадати щось ще. Виграє гість, який згадав найбільше дитячих предметів.


Чого хоче мама?
Вагітність не тільки підсилює жіночий нюх — вона також може викликати найсмішнішу тягу до різної їжі. У цій грі гості вгадують, що було в маминому меню останнім часом.
Що вам знадобиться: папір і ручка для кожного гостя.
Перед вечіркою: підготовка не потрібна.
Як грати: Майбутня мама описує всі дивні продукти, якими вона хотіла поласувати, одну за одною, фактично не називаючи назви цієї їжі. Гості записують свої варіанти відповіді. Перемагає той, хто вгадав яку їжу описувала майбутня мама.


Вгадай хто
Що вам знадобиться: дитячі фотографії майбутніх батьків та інших родичів.
Перед вечіркою: зберіть дитячі фотографії членів сім'ї та кумедні історії про батьків майбутньої дитини.
Як грати: Поділіться кількома кумедними історіями про майбутніх батьків та їх фотографіями у дитинстві та дозвольте гостям проголосувати за те, про кого, на їхню думку, йдеться в цій історії або хто зображений на фото. Гості отримують два знаки, по одному для кожного з батьків, і підніматимуть знаки під час голосування.  


“Вагітний” смаколик
В одному з частувань сховайте особливу начинка, наприклад, горіх. Той, кому трапилося таке частування - наступний щасливчик, в родині якого буде поповнення.


Ігри для вечірки Baby Shower


Ви, мабуть, вже зрозуміли, що організація незабутнього бебі шоуверу – це творчий процес, який можна робити по-своєму. Головне – це створити атмосферу радості, любові та підтримки для майбутньої мами і її малюка. А що гарантує веселощі та запальний настрій на вечірці? Так, так, це активні розважальні ігри, які піднімуть настрій всім гостям без виключення! Щоб зробити вашу вечірку ще яскравішою та цікавішою, пропонуємо вам кілька захоплюючих ігор, які точно запалять атмосферу на baby shower party:


Зміна підгузників наосліп
Випробуйте навички своєї команди в цій швидкій грі з дитячими підгузками.
Що вам знадобиться: дві ляльки в натуральну величину, дитячі боді[купити боді для малюків], дві пов’язки на очі та підгузки(можно використовувати пелюшки). 
Перед вечіркою: одягніть на кожну ляльку підгузок та боді.
Як грати: Гості розділяються на команди. Кожна команда отримує ляльку, пов’язку на очі та підгузки. Перший у черзі від кожної команди повинен надіти пов’язку на очі, зняти боді та  підгузок з ляльки, замінити його новим та знову одягнути боді. Після того, як перший член команди закінчив, йде наступний у черзі і так далі. Виграє команда, яка першою фінішує.


Збери пустушки
Що вам знадобиться: палички для їжі, пустушки
Перед вечіркою: підготовка не потрібна
Як грати: Гравці повинні використовувати палички для їжі, тримаючи їх у роті (без рук), щоб підняти пустушки зі столу. Виграє перший гравець, який підбере певну кількість пустушок, або гравець, який підбере найбільше за відведений час. Обов’язково використовуйте такі пустушки, щоб паличка пройшла через ручку.


Гра Ліворуч-Праворуч
У цій популярній і легкій грі Baby Shower подарунки отримують не тільки майбутня мама! Він швидкий, захоплюючий і закінчується веселим призом для щасливого переможця.
Що вам потрібно: історія, у якій багато слів «ліворуч» і «праворуч», і загорнутий приз.
Перед вечіркою: або напишіть, або завантажте історію «Ліворуч, праворуч» і роздрукуйте її, а потім загорніть досить маленький і легкий приз, щоб його можна було передавати.
Як грати: нехай ваші гості потягнуть свої стільці в коло. Коли вони знайдуться, дайте гостю загорнутий приз і почніть читати історію вголос. Кожного разу, коли ви читаєте слова «ліворуч» або «праворуч» (а в історії буде багато згадок), гості повинні передати приз або ліворуч, або праворуч. Людина, яка тримає приз, коли історія закінчується, залишає його собі!


Полювання за дитячими предметами 
Відправте гостей на полювання, щоб знайти повсякденні дитячі предмети за допомогою цієї гри, яка змусить усіх рухатися. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати необхідні для гри товари для малюків[посилання на магазин]
Що вам знадобиться: Список підказок про різні дитячі речі 
Перед вечіркою:  Роздрукуйте список підказок та підготуйте речі
Як грати: Сховайте 10 (або більше) дитячих предметів (наприклад, комбінезон, соску чи пляшечку) у всьому просторі вечірки. Той, хто знайде найбільшу кількість предметів - виграє.


І наостанок, ще кілька ідей для створення незабутньої атмосфери та спогадів про цю подію для малюка:


Перша бібліотека
Попросіть кожного принести примірник улюбленої дитячої книги. Під час вечірки дайте кожному гостю листівку для записів(придбати листівки в нашому магазині дитячих товарів), щоб вони написали, чому вони люблять цю книгу, або особливий спогад про читання цієї книги. Ці листівки ви можете вклеїти всередину книг, щоб дитини могла іх прочитати в майбутньому.


Голосування щодо вибору імені для новонародженого
Також можна влаштувати голосування серед гостей на обрані батьками імена. Для цього батьки оголошують обрані ними імена для дівчинки і хлопчика (перераховуються всі вподобані імена для кожної статі), а гості голосують, які імена їм найбільше подобаються.


Капсула часу
Ще одна цікава ідея - виготовити свого роду тимчасову капсулу для малюка, куди кожен гість покладе якийсь предмет, характерний для даного часу.
Через роки дитина, що подорослішала, зможе відкрити капсулу і подивитися, що було модно або популярно до її народження. Тільки не забудьте заздалегідь попередити запрошених гостей про таке завдання, щоб вони могли подумати і вирішити, що варто покласти в капсулу часу.


Вечірки Baby Shower - це не лише свято на честь майбутньої мами та її малюка, але й прекрасна нагода зібратися в колі рідних і друзів та весело провести час. Нехай ваша Baby Shower вечірка буде неперевершеною та запам'ятовуваною для всіх її учасників!