Проблема вибору подарунка для дитини завжди є актуальною, адже дуже часто здається, що сучасні діти мають буквально все. Як би там не було, це не привід панікувати. По-перше, кількість речей, які можуть стати оригінальними презентами, зростає буквально з кожним днем. А по-друге - іноді найцікавіше лежить на поверхні. Що ж робити, якщо дитину дійсно складно здивувати?

Що подарувати дівчинці або хлопчику у яких все є

  • Обирайте корисні подарунки. Спробуйте зробити акцент на речах, які стимулюють творчий розвиток дитини, сприяють появі нових навичок та знань, а також у чомусь випереджають його інтереси. Багатьом дітям подобається відкривати для себе щось нове, тому такий презент може стати стимулом до цього. Наприклад, можна подарувати фарби та мольберт або набір для скетчінга, шахи у нестандартній стилістиці, телескоп, мікроскоп, фотоапарат,  тощо.
  • Зробіть подарунок персоналізованим. Будь-яка обрана річ набуває цінності, коли дитина бачить, що вона була створена спеціально для неї. Оригінальні подарунки - це персоналізовані подарунки - це будь-який аксесуар, на якому написано ім'я дитини або фраза, пов'язана з ним або його інтересами. Це може бути якісний іменний рюкзак або дитяча бананка іменна, іграшка, постільна білизна, будь-яка річ, зроблена на замовлення, та багато іншого. Такі подарунки не тільки здивують малюка, але і залишаться в пам'яті надовго.
  • Даруйте нематеріальне. Одним з варіантів такого подарунка може стати цінний досвід, який викличе у дитини нові емоції та враження. Це може бути абонемент на будь-які курси або майстер-клас, катання на конях або політ на вертольоті. Також ви можете організувати для дитини якусь подію або просто незабутнє свято, про яке вона давно мріяла.
  • Заплануйте подарунок від усієї сім'ї. Наприклад, спільну відпустку, захоплюючу поїздку, похід. Така подія стане не тільки довгоочікуваною та пам'ятною для дитини, а й об'єднає всю сім'ю. Сюди ж можна віднести більш масштабні подарунки, у виборі яких візьмуть участь всі члени сім'ї. Наприклад, електросамокат, нову техніку, ігровий комплекс, персонального маленького робота, який виконує різні команди, графічний планшет та інше.
  • Спробуйте наділити подарунок особливим змістом. Наприклад, ви можете подарувати дитині якусь колекційну річ або іграшку, попередньо розповівши про неї захоплюючу історію. Навіть якщо вона буде вигаданою, це викличе інтерес у малюка і він буде дивитися на річ зовсім по-іншому. Така ідея особливо добре реалізується з маленькими дітьми. Для маленьких дітей також підійдуть розвиваючі плакати або постери в дитячу кімнату.
  • Влаштуйте дитині сюрприз. Якщо малюка важко здивувати речами, подаруйте йому нові емоції. Іноді те, як саме був піднесений подарунок, буває набагато важливішим, ніж сам презент. Спробуйте придумати якийсь квест або цікаву гру, у ході якої малюк повинен буде відшукати подарунок, проходячи різні випробування. Інший варіант - доставити малюкові презент може особисто якийсь чарівник або персонаж улюбленого мультфільму. Головне - зробити це особливим, оригінальним способом. Для цього навіть можна звернутися до спеціальних агентств, які організують подібні сюрпризи.
  • Спробуйте залучити дитину до вибору. Старші діти часто знають, чого конкретно вони хочуть. Щоб не дарувати просто гроші, можна піднести сертифікат в улюблений магазин, щоб іменинник зміг сам визначитися з презентом. До речі, у випадку з дітьми, наприклад, шкільного віку, це може розвинути вміння розпоряджатися грошима і навчити малюка самостійно приймати рішення.

Якщо все ж таки важко визначитися з вибором подарунка пропонуємо переглянути на нашому сайті HeyBaby дитячі подарункові набори, а також подарункові набори для новонароджених.